Partneři

Můžete se těšit na služby a produkty těchto partnerů.

Heřman - pivovar

Panský pivovar ve Vladislavi Heřman. Pivovar  bude partnerem akce P & L pro nápoje a vybrané produkty budou mít všichni registrovaní účastníci na akci ZDARMA. Pokud si budete chtít jejich produkty odvézt domů, budou samozřejmě i k zakoupení.

Enpeka

Společnost Enpeka spol. s.r.o. klade velký důraz na nákup výhradně kvalitních, zdravotně nezávadných surovin a kontrolu jejich požadovaných parametrů pro výrobu svých pekařských a cukrářských výrobků. Na akci P & L budou jako jeden z partnerů pro občerstvení.

Farma rodiny Němcovy

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co nám naše zem dává. Důraz je kladen na kvalitu a nejmodernější technologie. Jejich produkty masné a mléčné výroby budou k zakoupení po celou dobu trvání akce.

.

Vinselekt Michlovský

Vinařství obhospodařuje cca 125ha vlastních vinic ve velkopavlovické a mikulovské podoblasti. Již od počátku existence sbírá Vinselekt Michlovský přední ocenění v řadě kategorií vinařských soutěží doma i v zahraničí. Jejich produkty budou k zakoupení po celou dobu trvání akce.

MOTMOT coffee roasters

Pražírna kávy založená čtyřmi bratry. Výběrová káva z celého světa. Pražíme hořko-sladké kávy na espresso, i ovocité a šťavnaté na filtr.

PROFIPRESS s.r.o.

Profi Press s. r. o. je vydavatelstvím odborných časopisů, odborné literatury a specializovaných internetových portálů. Profi Press s. r. o. bude mediálním partnerem akce P & L a bude pořizovat záznam z akce a seminářů.

PGRLF a.s.

Téměř 30 let PGRLF přispívá k modernizaci českého zemědělství a lesnictví. Vedle primárních podpor ve formě subvence částí úroků z komerčních úvěrů je také poskytovatelem přímé podpory pojištění nebo podpory ve formě úvěrů poskytnutých přímo PGRLF.

ČMSZP

Českomoravský svaz zemědělských podnikatelů (ČMSZP) byl založen 14. září 1990. Sdružuje právnické a fyzické osoby podnikající především v zemědělské výrobě. Na akci P & L bude mít stánek s edukativními hrami pro zábavu a rozvoj Vašich dětí.

SEED SERVICE

SEED SERVICE je ryze česká společnost zabývající se smluvní produkcí osiv, jejich prodejem a poskytující agronomické poradenství s celorepublikovou působností.

Asociace soukromého zemědělství

Asociace soukromého zemědělství ČR je dobrovolnou stavovskou a profesní organizací soukromých zemědělců v České republice. Veškerá její činnost vychází z respektování starých selských tradic a přesvědčení o perspektivě rodinných farem jako základu moderního evropského zemědělství a živého venkova.